Registruj se ili Uloguj ovde.     Pomoć     069609149     069609150     0113047098

WOODY dečji komplet za igru Kroket se sastoji od 4 palice, 4 kugle, dva kočića i 10 kapija. Palice su duge 79cm. Igračka je pogodna za uvežbavanje veština krupne motorike. Uzrast: 3+.

cena: 2999 dinara

šifra: 106072

Ocena Posetilaca(3)
Kliknite za detalje - Junior Set za boks - džak i rukavice 891003

Set za boks je savršena ideja za poklon detetu, jer zahvaljujući igri deci možete da ulijete strast prema sportu. Uzrast: 3g+

cena: 2899 dinara

šifra: 94466

Ocena Posetilaca(12)
Kliknite za detalje - SMART BALL Pametna fudbalska lopta koja broji broj udaraca i svetli

Isprobajte razne trikove i pimpovanje dok senzor broji svaki udarac. Takmičite se sa svojim prijateljima da vidite ko može da se približi magičnom broju 100. Idealan poklon za sve ljubitelje fudbala.

cena: 2599 dinara

šifra: 100700

Ocena Posetilaca(48)
Kliknite za detalje - Dečiji boks set sa rukavicama

Dečiji bokserski set sa rukavicama. Interesantna igra koja razvija takmičarski duh, spretnost i koncentraciju.

šifra: 105754

Kliknite za detalje - Dečiji koš sa postoljem 20881K

Dečiji koš čija se visina može podešavati. Postolje koša se moze puniti peskom ili vodom radi bolje stabilnosti.

RASPRODATO
cena: 3599 dinara

šifra: 56166

Ocena Posetilaca(216)
Kliknite za detalje - Best Luck Dečiji set za boks BE539208

Dečiji bokserski set detetu garantuje fenomenalnu zabavu ili odličan trening.

RASPRODATO

šifra: 51885

Ocena Posetilaca(64)
Kliknite za detalje - Pertini set luk i strela 881-14

Set koji sadrži luk, tri strele, torbu za nošenje strela i metu za gađanje.

RASPRODATO
cena: 3499 dinara

šifra: 63738

Ocena Posetilaca(55)
Kliknite za detalje - Set luk i strela 35881R 2

Set luk i strela sadrži mobilnu metu koja se može zakačiti i ujedno biti postolje za luk, luk i tri strele sa gumiranim vaukuum završetkom.

RASPRODATO

šifra: 63657

Ocena Posetilaca(71)
Kliknite za detalje - Ecoiffier set igara Sport 7u1 SM000191

Specijalni Ecoiffier set za 7 igara koji nikada neće dosaditi deci! Različiti sportski rekviziti za aktivnosti koje pospešuju motoriku, takmičarski duh i socijalizaciju dece.

RASPRODATO
cena: 3399 dinara

šifra: 63063

Ocena Posetilaca(57)
Kliknite za detalje - Baby Sport Centar LT16231

1 igračka - tri najzastupljenija sporta - bejzbol, fudbal i košarka!!!! Za decu od 9 meseci i stariju!!!!

RASPRODATO
cena: 3330 dinara

šifra: 5733

Ocena Posetilaca(109)
Kliknite za detalje - Set za košarku sa zvukom  39881B

Set za košarku sa displejem koji računa i prikazuje rezultate igre uz prateće zvučne efekte.

RASPRODATO
cena: 3299 dinara

šifra: 63727

Ocena Posetilaca(56)
Kliknite za detalje - Mobilni košarkaški set sa puškom i metom AJ558CS

Mobilni, dečji, košarkaški set sadrži stalak za postoljem i tablom na kojoj su obruč sa mrežicom i nacrtana meta, lpotu sa pumpom za naduvavanje, pušku i 4 strelice.

RASPRODATO
cena: 3120 dinara

šifra: 43552

Ocena Posetilaca(79)
Kliknite za detalje - ECOIFFIER Sport - 7 u 1 Sportski set Komplet igara Kuglanje Golf Kroket Pecanje Bacanje diska SM000189

Set koji sadrži 7 sportskih igara: kuglanje, golf, kroket, pecanje, frizbi, nabacivanje prstenova i hvatanje lopte. Uzrast: 3g+

RASPRODATO
cena: 3100 dinara

šifra: 96258

Ocena Posetilaca(9)
Kliknite za detalje - BEST LUCK Dečiji košarkaški set sa loptom 150cm BE3522006B

Dečiji košarkaški set sa metalnim obručem, mrežicom i tablom. U setu se nalazi i odgovarajuća lopta. Sjajna zabava za mališane. ali i za odrasle koji će im praviti društvo u igri.

RASPRODATO

šifra: 19795

Ocena Posetilaca(106)
Kliknite za detalje - KsKids Šareni set za kuglanje KA10366

Set za kuglanje sadrži jednu loptu i šest simpatičnih kegli u obliku životinja napravljenih od mekane plastike. Idealna igračka za igru napolju.

RASPRODATO

šifra: 23349

Ocena Posetilaca(202)
Kliknite za detalje - Set za košarku sa postoljem 20881K

Košarkaški set sadrži plastični koš čija se visina može podešavati, basket loptu, pumpu za pumpanje lopte.

RASPRODATO

šifra: 63729

Kliknite za detalje - Little Tikes Košarka LT622243

Sobni koš sa loptom. Lako se montira na bilo koja vrata. Visina ovog sklopivog koša se podešava u tri položaja. Izuzetno zabavan set za decu.

RASPRODATO

šifra: 31762

Ocena Posetilaca(168)
Kliknite za detalje - Chicco Dečji set za kuglanje - Majmunčići 00005228000000

Igračka koja je namenjena igri u kući ili napolju, a podstiče razvoj krupne motorike. 6 čunova sa likovima majmuna, različitih boja, označenih brojevima + loptica za gađanje. Uzrast: 12m+.

RASPRODATO

šifra: 40644

Ocena Posetilaca(126)
Kliknite za detalje - Igra Kuglana Curling Boćanje 3u1 FY-8197

Zabavni set koji sadrži tri popularne igre u mini verziji pogodnoj za nošenje: kuglanje, boćanje i curling!

RASPRODATO

šifra: 56165

Ocena Posetilaca(62)
Kliknite za detalje - Dečja vreća za udaranje sa parom rukavica

Klasična vreća za udaranje koja se kači na plafon. Isporučuje se sa parom rukavica. Dečja veličina: 50 x 26 cm.

RASPRODATO
cena: 2799 dinara

šifra: 87618

Ocena Posetilaca(33)
Kliknite za detalje - Sobni košarkaški set sa metalnim obručem 666-1

Set sa metalnim obručem, mrežicom i drvenom tablom. Postavlja se na zid ili na vrata sobe. U setu se nalazi i odgovarajuća lopta sa pumpom.

Kliknite za detalje - Boks Set 90 / 130 cm sa Rukavicama

Podesiv bokserski set visine od 90 do 130 cm sa parom rukavica. Baza se puni vodom ili peskom, set je stabilan i detetu garantuje fenomenalnu zabavu ili odličan trening.

RASPRODATO
cena: 2690 dinara

šifra: 87619

Ocena Posetilaca(31)
Kliknite za detalje - Fisher Price Baby košarka 23520

Mali sportisti će se ludo zabavljati uz ovaj inteligentni koš koji će brojati njihove pogotke, čak i kad zakucavaju! Govoriće im (na engleskom) koji su broj, boju ili oblik pritisli, zabavljaće ih zvucima, pokretnim rukama, svetlom...

RASPRODATO

šifra: 27097

Ocena Posetilaca(264)
Kliknite za detalje - Uže za penjanje 200cm Woodyland 91859

Za trenutke zabave, a i da pokažeš svoju novu veštinu, za samostalnu igru ili igru u društvu - uže za penjanje je nešto što nikada ne izlazi iz mode! Duživa 200cm. Nosivost: 80kg.

RASPRODATO

šifra: 88216

Ocena Posetilaca(30)
Kliknite za detalje - WOODY Kula za penjanje - penjalica 90129

Za aktivnu igru u dvorištu ili kući: kula penjalica je napravljena od kanapa i drvenih prečki i ima dimenzije 195x40x40cm. Nosivost joj je 60kg.

RASPRODATO

šifra: 93013

Ocena Posetilaca(13)
Kliknite za detalje - Igra hokej

Set za hokej na travi, za Vaše dvorište. Tu su hokejaške palice, loptice, gol i zabavna igra može da počne.

RASPRODATO

šifra: 26058

Ocena Posetilaca(95)
Kliknite za detalje - Luk i strele Zing Air Z-Curve Bow 0126634

Zing Air Z-Curve set sadrži luk i tri strelice, jednu sa vakuum vrhom i dve zvučne strelice. Ispaljuje strelice na daljinu do 40 metara!

RASPRODATO

šifra: 47055

Ocena Posetilaca(113)
Kliknite za detalje - Dečija košarkaška tabla sa metalnim obručem i loptom KingSport 20881K-1

Dečiji košarkaški set sa metalnim obručem, mrežicom i tablom. U setu se nalazi i odgovarajuća lopta. Sjajna zabava za mališane ali i za odrasle koji će im praviti društvo u igri.

RASPRODATO
cena: 2469 dinara

šifra: 98653

Ocena Posetilaca(5)
Kliknite za detalje - Dečiji samostrel sa metom za gađanje 0102077

Sjajan set - san svakog dečaka! Sadrži samostrel, četiri strele sa gumenim vrhovima koji se lepe za metu (ili drugu glatku površinu) i metu za gađanje!

RASPRODATO
cena: 2419 dinara

šifra: 77893

Kliknite za detalje - KsKids Dečja igračka - Gol sa lopticama KA10652

Fizički aktivno dete je zdravo i srećno dete! Ovaj gol može biti klasičan fudbalski gol za šutiranje lopte ili igra ubacivanja loptica kroz rupe označene brojevima!