Registruj se ili Uloguj ovde.     Pomoć     069609149     069609150     0113047098

Sortiraj Proizvode:

Suzi Izbor Proizvoda:

Kliknite za detalje - Set alata u koferu Iskra ERO 60 komada HTWR-60
Nasa najbolja cena, Preporuka, Novo u Ponudi

Set od 60 najčešće korišćenih alata u praktičnom koferu koji omogućava preglednost, lako odlaganje i nošenje.

stara cena: 7599 din.

sniženo -30%

cena: 5299 dinara

šifra: 70719

Ocena Posetilaca(78)
Kliknite za detalje - Kolica na točkovima sa alatom 163 dela Wokin 901510

Majstorska kolica sa alatom - 163 komada alata se nalazi u njima. Odličan organizator koji sadrži sve što je radionici potrebno od ručnog alata.

cena: 99990 dinara

šifra: 104074

Ocena Posetilaca(3)
Kliknite za detalje - Osnovni set kućnog ručnog alata 9 delova Wokin 209509

Wokin set ručnog alata 209509 sadrži 9 komada alata koje svako domaćinstvo mora da ima: po jedan ravni i krstasti šrafciger, klešta i sečice, skalpel, francuski ključ, glinericu, metar i izolir traku.

cena: 2990 dinara

šifra: 104056

Kliknite za detalje - Puna kutija za alat sa 3 fioke - 98 delova Wokin 901098

Wokin puna kutija alata, sa fiokama. 98 komada alata.

cena: 22220 dinara

šifra: 104059

Ocena Posetilaca(4)
Kliknite za detalje - Set klešta - sečice, motorcangle i špicangle Wokin 100903

Wokin set 100903 se sastoji od 3 komada klešta - sečice, motorcangle i špicangle. Klešta koja se najčešće koriste prilikom manjih kućnih popravki.

cena: 1399 dinara

šifra: 104058

Kliknite za detalje - DeWalt set akumulatorskog alata DCK2077P2T aku bušilica + aku udarni odvrtač

DeWalt DCK2077P2T, set aku alata, aku bušilica DCD791 + aku udarni odvrtač DCF894 , 18V 2x5.0Ah. 18V XR Li-Ion DeWalt mašine. Brzi punjač + T-Stak Box II kofer

Kliknite za detalje - DeWALT set akumulatorskog alata bušilica + udarni odvijač

DCK211D2T set alata uključuje akumulatorsku XR bušilicu i odvijač DCD710 DeWalt i udarni odvrtač DCF815 DeWalt.

cena: 34899 dinara

šifra: 96220

Kliknite za detalje - Alat za mehaničare, 90-delni set 0545614

Profesionalni komplet alata za mehaničare u metalnoj kutiji. Sadrži 90 delova.

cena: 19999 dinara

šifra: 20615

Ocena Posetilaca(252)
Kliknite za detalje - Unior Garnitura alata u torbici 601968

Garnitura alata vrhunskog kvaliteta u praktičnoj torbici za nošenje i čuvanje. Set sadrži alate koji mogu biti najpotrebniji auto-mehaničarima.

cena: 15199 dinara

šifra: 79984

Ocena Posetilaca(58)
Kliknite za detalje - Set alata u koferu Iskra ERO 85 komada HTWR-85

Set od 85 korisnih alata u praktičnom koferu koji omogućava preglednost, lako odlaganje i nošenje.

cena: 12999 dinara

šifra: 70721

Ocena Posetilaca(98)
Kliknite za detalje - UNIOR Garnitura udarnog izvijača sa nastavcima, 14 delova, art. 6762 605061

Uniorove izvijače odlikuje patentirana trokomponentna, ergonomski oblikovana ručica koja povećava opterećenje i omogućava veliki obrtni momenat. Proizvode se od hrom-vanadijum-molibden čelika i dodatno su hromirani ili niklovani.

Kliknite za detalje - Set alata od 144 dela Machtig MAC-08

Praktičan komplet alata za svako domaćinstvo. Set sadrži ukupno 144 dela - alat koji vam najčešće zatreba za manje popravke u kući. Sav alat je složen u kofer.

cena: 7890 dinara

šifra: 42235

Ocena Posetilaca(113)
Kliknite za detalje - Iskra Set alata 204 kom. FST204

Set alata sadrži veliki izbor nastavaka i dodataka namenjenih za šrafljenje i bušenje, spakovanih u praktičan kofer za nošenje i odlaganje.

cena: 5999 dinara

šifra: 79572

Kliknite za detalje - Set alata od 179 delova Machtig MAC-09

Praktičan komplet alata za svako domaćinstvo. Komplet sadrži ukupno 179 delova - alat koji vam najčešće zatreba za manje popravke u kući. Sav alat je složen u kofer.

cena: 5790 dinara

šifra: 42236

Ocena Posetilaca(125)
Kliknite za detalje - Komplet alata Womax, 28-delni

Komplet priručnog alata pogodan za manje intervencije u kući, a naročito onima kojima je hobi uzgajanje cveća, odnosno baštovanstvo.

Kliknite za detalje - Komplet kućnog alata u kutiji 24 dela DE418679

Komplet ručnog hobi alata pogodan za intervencije u kući. Sadrži kombinovana klešta, čekić, podesiv (tzv. francuski) ključ, odvijač sa magnetnim uloškom i 20 različitih nastavaka za odvijač.

šifra: 107943

Ocena Posetilaca(2)
Kliknite za detalje - Garnitura alata Machtig TOL-41

Praktična garnitura alata u kutiji. Set sadrži kombinovana klešta, čekić, podesivi ključ i 12 različitih bitova sa odgovarajućom drškom.

šifra: 80203

Ocena Posetilaca(57)
Kliknite za detalje - Set alata u koferu 46 delova Wokin 155146

Wokin garnitura alata u plastičnom koferu. Sadržaj seta je odličan za svaki dom.

šifra: 104035

Kliknite za detalje - Set alata u koferu Iskra ERO 94 komada HTWR-94

cena: 2799 dinara

šifra: 70722

Ocena Posetilaca(73)
Kliknite za detalje - Set preciznih alata za mobilne telefone Villager 77 kom.

Set preciznih alata za mobilne telefone namenjen je za lako otvaranje telefona radi popravke. Komplet sadrži 77 praktičnih delova, uključujući i kutiju za čuvanje i nošenje alata.

cena: 2100 dinara

šifra: 106828

Kliknite za detalje - Nastavci i gedore sa T odvijačem Villager Set 23 kom.

U funkcionalu kutiju smešten je univerzalni rukohvat, brojni nastavci za šrafove i gedore. Svi nastavci se montiraju na ovaj univerzalni rukohvat. Komplet koji štedi prostor.

cena: 1599 dinara

šifra: 106833

Kliknite za detalje - Nastavci i gedore sa T odvijačem Villager Set 18 kom.

U funkcionalu kutiju smeštena je T drška odvijača, brojni nastavci za šrafove i gedore. Svi nastavci se montiraju na ovu univerzalnu dršku. Komplet koji štedi prostor.

cena: 1550 dinara

šifra: 106832

Kliknite za detalje - Set preciznih alata za mobilne telefone Villager 17 kom.

cena: 1100 dinara

šifra: 106829

Kliknite za detalje - DeWalt set akumulatorskog alata DCK2110L2T bušilic-odvijač, udarni odvijač

DeWalt DCK2110L2T set aku alata - DCD701, DCF801, 2 x 3 Ah baterija, punjač, kofer. Napon akumulatora: 12 V. Broj alata: 2 kom. Broj baterija u setu: 2 kom

RASPRODATO
cena: 48499 dinara

šifra: 96249

Kliknite za detalje - DeWalt set bušilica DCK211C2

Akumulatorski set bušilica DeWalt DCK211C2; 2x1,3Ah Napon: 10,8 V. Akumulator: 2 x 1,3 Ah Li-Ion. Obrtni moment bušilice: 24 Nm

Kliknite za detalje - Black + Decker Akumulatorski set BCK22S1S

Akumulatorski set - odvijač i ubodna testera su izvanredan hobi alat.

RASPRODATO
cena: 23299 dinara

šifra: 95982

Ocena Posetilaca(10)
Kliknite za detalje - Set alata od 186 delova Machtig MAC-03

Praktičan komplet alata u ojačanom koferu, za svako domaćinstvo. Komplet sadrži ukupno 186 delova, skoro sve što vam ikada može zatrebati za manje popravke u kući.

RASPRODATO
cena: 20490 dinara

šifra: 42232

Ocena Posetilaca(143)
Kliknite za detalje - UNIOR Komplet alata u torbi, 6 delova, art. 617572

Unior u svojoj bogatoj ponudi nudi i različite komplete alata izrađene od visokokvalitetnih materijala. Uz ove komplete svaki posao se obavlja lakše i efikasnije.

RASPRODATO
cena: 9499 dinara

šifra: 15750

Ocena Posetilaca(118)
Kliknite za detalje - Villager set alata sa gedorama 108/1  015994

Veoma bogato opremljen komplet alata sa mnoštvom različitih nastavaka, adaptera, ključeva, dvosmernih čegrtaljki... Budite spremni za svaku situaciju.

RASPRODATO
cena: 8640 dinara

šifra: 22339

Ocena Posetilaca(157)
Kliknite za detalje - Prowin garnitura alata 139 komada TSTF0031 Drill set

Praktično upakovana garnitura alata koja sadrži ukupno 139 delova. Za hobi upotrebu u domaćinstvu.

Kliknite za detalje - Stanley set ručnog alata u torbi STHT0­75947

Set obuhvata klešta, sečice, podesivi ključ, magnetnu dršku odvijača, set bic nastavaka, precizne odvijače, libelu, metar, čekić, komplet tiplova i torbu za alat.

RASPRODATO
cena: 6899 dinara

šifra: 87091

Ocena Posetilaca(34)
Kliknite za detalje - BOSCH set burgija, bitova i nasadnih ključeva, 70-delni 2607019329

Komplet od 70 delova - burgija, bitova, nasadnih ključeva, za sve one kojima je poznat i potreban BOSCH kvalitet.

RASPRODATO
cena: 6290 dinara

šifra: 20613

Ocena Posetilaca(287)
Kliknite za detalje - Villager set alata sa gedorama 25/1  015996

Bogato opremljen komplet alata sa mnoštvom različitih nastavaka - sve na dohvat ruke. Budite spremni za svaku situaciju.

Kliknite za detalje - Black+Decker garnitura ručnog alata sa lampom, A7224

Garnitura ručnog alata sa lampom,Black+Decker A7224 Izuzetno praktičan kofer sa led lampom.

RASPRODATO
cena: 5099 dinara

šifra: 104040

Ocena Posetilaca(1)
Kliknite za detalje - Komplet alata, 63-delni

Komplet praktičnog alata za manje kućne intervencije, na čijem sadržaju će Vam pozavideti i profesionalci u ovom poslu. Uvek će Vam pri ruci biti ono što Vam je najpotrebnije.

Kliknite za detalje - Komplet alata, 18-delni

Komplet od 54 dela - nastavaka, bitova, nasadnih ključeva, za sve one kojima je poznat i potreban BOSCH kvalitet.

RASPRODATO
cena: 3499 dinara

šifra: 20610

Ocena Posetilaca(130)
Kliknite za detalje - UNIOR Garnitura izbijača u kaseti, 2-8 mm, 6 delova, art. 647

U Uniorovoj širokoj ponudi nalazi se i veliki izbor alata za probijanje, izbijanje i obeležavanje kao i veliki izbor sekača.