Registruj se ili Uloguj ovde.     Pomoć     069609149     069609150     0113047098

GOLOVI

Sortiraj Proizvode:
Kliknite za detalje - Fudbalski gol za decu - muzički 891026

Pokretni gol sa zvucima za decu. Ima 2 brzine pomeranja. Uzrast: 3g+. Sportske igračke su igračke namenjene kako dečacima tako i devojčicama

cena: 1590 dinara

šifra: 94565

Ocena Posetilaca(11)
Kliknite za detalje - Dečiji gol za fudbal Pilsan 03-397

Izuzetno čvrst i stabilan gol za omiljenu sportsku igru dečaka. Stranice gola su napravljene od meke plastike. Stranice su šuplje i mogu se radi veće stabilnosti napuniti vodom ili peskom.

RASPRODATO
cena: 7599 dinara

šifra: 98656

Ocena Posetilaca(5)
Kliknite za detalje - Multisport Set Odbojka+Fudbal+Tenis+Badminton+Frizbi MN18164

Sjajan set za rekreaciju i zabavu, kako za decu, tako i za odrasle! Rekviziti za 5 sportova!

RASPRODATO
cena: 6390 dinara

šifra: 9130

Ocena Posetilaca(230)
Kliknite za detalje - Chicco Dečji gol za fudbal sa efektima Goal League 00005225000000

Za uživanje u najvažnijoj sporednoj stvari na svetu od malih nogu i za razvijanje mnogih veština - gol sa 3 moda (penali, zlatni gol, izazov) i 5 nivoa igre, svetlosnim i zvučnim efektima!

RASPRODATO
cena: 6199 dinara

šifra: 40653

Ocena Posetilaca(179)
Kliknite za detalje - Sportski set 4 u 1 - odbojka, tenis, frizbi, badminton

Sportski set 4 u1, sadrži stalak sa mrežom visine 147cm, dužine 182cm, loptu za odbojku veličine 20cm, 2 plastična tenis reketa dimenzija 17,5x34cm, 1 sunđerastu tenis lopticu, frizbi veličine 23cm, 2 reketa za badminton dimenzija 20,5x62,5cm, dve badmint

RASPRODATO
cena: 3990 dinara

šifra: 33650

Ocena Posetilaca(208)
Kliknite za detalje - Dečiji fudbalski gol 891034

Zabavan set za mališane prenosivi fudbalski gol u kompletu sa loptom i pumpom. Pogodan za igru napolju ali i u sobi.

RASPRODATO

šifra: 100816

Ocena Posetilaca(4)
Kliknite za detalje - KsKids Dečja igračka - Gol sa lopticama KA10652

Fizički aktivno dete je zdravo i srećno dete! Ovaj gol može biti klasičan fudbalski gol za šutiranje lopte ili igra ubacivanja loptica kroz rupe označene brojevima!

RASPRODATO
cena: 2399 dinara

šifra: 44663

Ocena Posetilaca(128)
Kliknite za detalje - Dečiji Pop-Up gol sa loptom i torbom za nošenje 0178403

Dečiji Pop-Up gol sa torbom za nošenje. Lako i brzo se postavlja. U setu se nalazi i odgovarajuća lopta sa pumpom. Sjajna zabava za mališane ali i za odrasle koji će im praviti društvo u igri.

RASPRODATO
cena: 2099 dinara

šifra: 98655

Kliknite za detalje - Gol i Koš 2 u 1 Komplet

Komplet za fudbal i basket. Gol i koš u paketu sa loptama i pumpom. Dimenzije gola sa košem su 80 x 31 x 95 cm. Komplet se jednostavno sklapa i rasklapa pa ga možete nositi sa sobom gde god da krenete. Za zabavu odraslih i beskrajnu dečiju igru.

RASPRODATO
cena: 1390 dinara

šifra: 106152

Ocena Posetilaca(1)
Kliknite za detalje - Refleksni Fudbalski Komplet Za Decu   22-611

Ozbiljan trening vođenja lopte i šutiranja ili sati zabave sa drugarima - Refleksni fudbal. Komplet se jednostavno pakuje tako da ga možeš nositi gde god da kreneš, baza se puni vodom ili peskom.

RASPRODATO
cena: 1350 dinara

šifra: 14001

Ocena Posetilaca(154)
Kliknite za detalje - D - SPORT Lopta za fudbal vel. 5 žuto-bela

Veličina: 5. Uzrast: 4g+. Fudbalska lopta brenda D-Sport namenjena deci i odraslima.

RASPRODATO
cena: 1300 dinara

šifra: 84114

Ocena Posetilaca(55)
Kliknite za detalje - Mondo Fudbalska lopta Vel. 5 Šivena 13952

Šivena fudbalska lopta veličine 5, iz Mondo Match kolekcije.

RASPRODATO
cena: 999 dinara

šifra: 83423

Kliknite za detalje - Mondo Fudbalska lopta Vel. 5 Šivena 13832

Šivena fudbalska lopta veličine 5, iz Mondo Goal kolekcije.

RASPRODATO

šifra: 83424

Kliknite za detalje - Društvena igra gol na sklapanje i lopta Crvena Zvezda 15432

Mali sklapajući gol dimenzija 47x32cm, sa loptom. Napravljen je od plastike, u bojama Crvene Zvezde. Ova društvena igra može da se koristi i napolju i unutra.