Siesta roletna DKL MK06
VELUX siesta roletne su savršeno rešenje za spavaće sobe ili bilo koju drugu prostoriju gde je potrebno totalno zatamnjenje. Dimenzije - 78 x 118 cm
Pogledaj Aktuelnu Ponudu: Rolo Zavese, Venecijaneri, Komarnici
Šifra Proizvoda: 91494
Poslednja cena bila je: 8990 din
Karakteristike:
Siesta roletna DKL M06 za potpuno zamračenje
Ključne prednosti:
Najbolje zamračenje na tržištu
Jedinstven dizajn sa izuzetno uzanim vođicama
Poboljšava izolaciju i komfor u prostoriji
Ugradnja na Velux krovne prozore za nekoliko minuta uz pomoć jedinstvenog Pick&Click!® sistema
Dimenzije: 78 x 118 cm
Opis:
VELUX siesta roletne nude potpuno zamračenje u bilo koje doba dana. Idealne su za spavaće sobe, gde vam je potrebna potpuna kontrola svetlosti kako bi osigurali dobar i miran san noću ili popodnevni odmor tokom dana. Naše siesta roletne savršeno odgovaraju vašem VELUX krovnom prozoru i dolaze u velikom broju boja i dezena kako bi se uklopile u svaki enterijer. Roletne Velux Siesta su dizajnirane da potpuno zamrače prostor uz pomoć Oeko-Tex® sertifikovane svetlonepropusne tkanine u kombinaciji sa aluminijumskim vođicama ofarbanim u crno sa unutrašnje strane za eliminaciju refleksije.
*Da biste kupili odgovarajuću roletnu za Vaš krovni prozor, potrebno je da znate model i veličinu Vašeg VELUX krovnog prozora.
Ove informacije ćete pronaći kada otvorite prozor i pogledate info pločicu u gornjem desnom uglu krila.
*pogledajte sliku
* Sve Za Kucu doo nastoji da bude što preciznija u opisu svih proizvoda. Pored toga, ne možemo da garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka.
** Sve cene, prikazane na sajtu svezakucu.rs su sa uračunatim popustima i PDV-om.
Vaša prava, obaveze, reklamacija & deklaracija
Preporučujemo da od dana prijema paketa pa najmanje do isteka roka od 14 dana sačuvate kompletan proizvod sa računom, dokumentacijom, kutijom.
U slučaju da niste zadovoljni kupljenim proizvodom jer ne odgovara karakteristikama i opisu proizvoda sa ove stranice, smatrate da je proizvod neispravan ili da proizvod nije ispunio vaša očekivanja, imate pravo na odustanak od ugovora na daljinu u roku od 14 dana od dana prijema paketa, opravka, zamena ili povraćaj novca u roku od 6 meseci i opravka ili zamena u roku 2 godine. Ukoliko u karakteristikama nije drugačije navedeno saobraznost važi 2 godine
Detaljno o opštim uslovima kupovine: Prava i obaveze potrošača, reklamacije
Deklaracija:
Siesta roletna DKL MK06
Proizvođač: Velux
Zemlja porekla: Kina
Uvoznik: Istaknuto na nalepnici na proizvodu
© SVE ZA KUĆU DOO BEOGRAD 2003. - 2025.