Registruj se ili Uloguj ovde.     Pomoć     069609149     069609150     0113047098

Lopte i sportski rekviziti za decu

Sortiraj Proizvode:
Kliknite za detalje - Podesivi koš za basket za decu sa rezultatom Sa loptom Košarka 891027
Nasa najbolja cena, Preporuka, Novo u Ponudi

Košarkaški obruč i lopta za decu, podesiv po visini od 97 do 170cm, sa semaforom za rezultat. Uzrast: 3g+

stara cena: 6599 din.

sniženo -12%

cena: 5799 dinara

šifra: 94603

Ocena Posetilaca(14)
Kliknite za detalje - Podesivi Mobilni Košarkaški Set 180 - 230 cm    15-634

Mobilni, dečiji, košarkaški set lako se montira i pomera sa jednog mesta na drugo. Baza se puni vodom ili peskom čime se postiže stabilnost konstrukcije. Visina koša je podesiva između 180 i 230 cm, dok su dimenzije table 66 x 46 cm.

cena: 6990 dinara

šifra: 13999

Ocena Posetilaca(179)
Kliknite za detalje - Set reketi i loptice 891022

Set reketi od plastike i 2 loptice - za badminton i kriket, skvoš ili tenis. Uzrast: 3g+

cena: 1099 dinara

šifra: 94639

Ocena Posetilaca(12)
Kliknite za detalje - Svetleći set za kuglanje za decu 891007

Set za kuglanje sa 6 svetlećih kegli, diskom i drškom za udaranje. Uzrast: 3g+. Sportske igračke su igračke namenjene kako dečacima tako i devojčicama

cena: 1999 dinara

šifra: 94599

Kliknite za detalje - WOODY Dečji komplet za igru Kroket 90667

WOODY dečji komplet za igru Kroket se sastoji od 4 palice, 4 kugle, dva kočića i 10 kapija. Palice su duge 79cm. Igračka je pogodna za uvežbavanje veština krupne motorike. Uzrast: 3+.

cena: 2999 dinara

šifra: 106072

Ocena Posetilaca(3)
Kliknite za detalje - Junior Set za boks - džak i rukavice 891003

Set za boks je savršena ideja za poklon detetu, jer zahvaljujući igri deci možete da ulijete strast prema sportu. Uzrast: 3g+

cena: 2899 dinara

šifra: 94466

Kliknite za detalje - SMART BALL Pametna fudbalska lopta koja broji broj udaraca i svetli

Isprobajte razne trikove i pimpovanje dok senzor broji svaki udarac. Takmičite se sa svojim prijateljima da vidite ko može da se približi magičnom broju 100. Idealan poklon za sve ljubitelje fudbala.

cena: 2599 dinara

šifra: 100700

Ocena Posetilaca(48)
Kliknite za detalje - Basket Koš 891040

Koš za basket, interesantna igra koja razvija takmičarski duh, spretnost i koncentraciju. Dimenzije montiranog koša su 140 x 81 x 42 cm. Pogodan je za igru napolju ali i u sobi.

cena: 4699 dinara

šifra: 100821

Ocena Posetilaca(4)
Kliknite za detalje - Dečiji boks set sa rukavicama

Dečiji bokserski set sa rukavicama. Interesantna igra koja razvija takmičarski duh, spretnost i koncentraciju.

šifra: 105754

Kliknite za detalje - NERF Sports Lopta VORTEX Aero Howler A0364

Nerf Vortex Aero Howler lopta jajastog oblika i sa repom za veće domete i bolju preciznost. Uzrast: 6g+

cena: 2390 dinara

šifra: 95824

Ocena Posetilaca(11)
Kliknite za detalje - Dečiji bokserski set sa rukavicama 891041

Dečiji bokserski set sa rukavicama, interesantna igra koja razvija takmičarski duh, spretnost i koncentraciju.

cena: 2199 dinara

šifra: 100823

Kliknite za detalje - Set reketi i loptice za tenis 891021

Set za tenis, kriket, skvoš, za igru spolja ili unutra. Učestvujte u nadmetanju između cara morskih životinja i kralja džungle! Uzrast: 3g+

cena: 1690 dinara

šifra: 94638

Kliknite za detalje - Mondo Lopta za američki fudbal MN13222

Gumena lopta za američki fudbal, dimenzija 32x17x15cm, namenjena ljubiteljima ovog sporta i svim rekreativcima.

cena: 1599 dinara

šifra: 31774

Ocena Posetilaca(161)
Kliknite za detalje - Fudbalska lopta Španija A-01

Šivena fudbalska lopta sa obeležjima reprezentacije Španije, iz edicije Brazil World Cup.

cena: 1499 dinara

šifra: 98658

Ocena Posetilaca(7)
Kliknite za detalje - Fudbalska lopta Francuska A-02

Šivena fudbalska lopta sa obeležjima reprezentacije Francuske, iz edicije Brazil World Cup.

šifra: 98659

Kliknite za detalje - Fudbalska lopta Nemačka A-11

Šivena fudbalska lopta sa obeležjima reprezentacije Nemačke, iz edicije Brazil World Cup.

šifra: 98661

Kliknite za detalje - Woodyland Merdevine koje se kače 90124

Merdevine koje možete okačiti negde u kući ili napolju, napravljene od drveta i užeta. Inspiracija za dete da razvija krupne motoričke veštine. Dimenzije: 180x30cm. Nosivost: 30kg.

cena: 1425 dinara

šifra: 77323

Ocena Posetilaca(58)
Kliknite za detalje - Dečiji set za igru Reketi sa lopticama

Zabavan dečiji komplet za nezaboravnu igru. Prednost ovog seta je što je pogodan za igru u kući ali i napolju. Set sadrži dva reketa i dve loptice - jednu sunđerastu i jednu za badminton.

cena: 1299 dinara

šifra: 105758

Kliknite za detalje - Set za kuglanje - Lama i prijatelji

Set za kuglanje oslikan motivima lame i njenih prijatelja. Sastoji se od 6 čunjeva dimenzija 18 x 6.5 cm i kugle prečnika 8 cm. Set je izrađen od visokokvalitetne plastike.

cena: 1100 dinara

šifra: 95285

Ocena Posetilaca(13)
Kliknite za detalje - Dečiji hula hop 75cm 609/3

Igračka koja pruža neizmernu zabavu, doprinosi poboljšanju koordinacije pokreta, razvoju motorike i takmičarskog duha.

Kliknite za detalje - BEST LUCK Dečiji set za stoni tenis BE27278

Pozovi najboljeg drugara, drugaricu, brata ili sestru i odigrajte partiju stoni tenisa. Možete organizovati i turnir i nizati pobede. Ko ostvari pogodak, taj sledeći servira. U pakovanju ti stižu reketi i loptice, možeš ih svuda sa sobom poneti. Ovaj set

cena: 799 dinara

šifra: 19793

Ocena Posetilaca(107)
Kliknite za detalje - Reketi za stoni tenis Set za ping-pong 891019

Sportske igračke su igračke namenjene kako dečacima tako i devojčicama. Uzrast: 3g+

cena: 699 dinara

šifra: 94629

Kliknite za detalje - Lopta Miki UN11092

Gumena lopta visokog kvaliteta, prečnika 15 cm.

cena: 485 dinara

šifra: 5562

Ocena Posetilaca(182)
Kliknite za detalje - Dečiji koš 181cm sa loptom KingSport 20881E

Dečiji koš na stalku, visine 181cm. Uz koš dolazi i odgovarajuća lopta sa pumpom. Sjajna zabava za mališane ali i za odrasle koji će im praviti društvo u igri.

RASPRODATO
cena: 11199 dinara

šifra: 98652

Ocena Posetilaca(5)
Kliknite za detalje - Košarkaški set Pilsan PL-03-398 8630

Košarkaški set, namenjen je deci od 3 do 12 godina, izrađen je od kvalitetne plastike, a visina je podesiva...

RASPRODATO
cena: 7729 dinara

šifra: 9302

Ocena Posetilaca(173)
Kliknite za detalje - Dečiji gol za fudbal Pilsan 03-397

Izuzetno čvrst i stabilan gol za omiljenu sportsku igru dečaka. Stranice gola su napravljene od meke plastike. Stranice su šuplje i mogu se radi veće stabilnosti napuniti vodom ili peskom.

RASPRODATO
cena: 7599 dinara

šifra: 98656

Kliknite za detalje - Little Tikes Mobilni dečji koš LT620836

Koš podesive visine je idealne igračka za decu stariju od 18 meseci. Podstiče razvoj krupne motorike i koordinacije, a vi odgajate malog atletu s ljubavlju prema sportu!

RASPRODATO
cena: 7499 dinara

šifra: 41855

Ocena Posetilaca(237)
Kliknite za detalje - Multisport Set Odbojka+Fudbal+Tenis+Badminton+Frizbi MN18164

Sjajan set za rekreaciju i zabavu, kako za decu, tako i za odrasle! Rekviziti za 5 sportova!

RASPRODATO
cena: 6390 dinara

šifra: 9130

Ocena Posetilaca(230)
Kliknite za detalje - Chicco Dečji gol za fudbal sa efektima Goal League 00005225000000

Za uživanje u najvažnijoj sporednoj stvari na svetu od malih nogu i za razvijanje mnogih veština - gol sa 3 moda (penali, zlatni gol, izazov) i 5 nivoa igre, svetlosnim i zvučnim efektima!

RASPRODATO
cena: 6199 dinara

šifra: 40653

Kliknite za detalje - Little Tikes Sportski centar LT627569

Sportski centar za male sportiste! Mališani mogu da ubacuju lopticu u koš ili poseban tunel, udaraju palicm lopticu za bejzbol, obaraju kegle... Velika zabava za Vaše najdraže!

RASPRODATO
cena: 5399 dinara

šifra: 31750

Ocena Posetilaca(104)
Kliknite za detalje - Streličarski set - luk, strele i meta na postolju

Kompletan set za opremanje jednog malog Robina Huda: luk, 3 strele i meta. Idealan poklon za svako dete.

RASPRODATO
cena: 4690 dinara

šifra: 94996

Kliknite za detalje - Chicco Igračka Ostrvo za pecanje 00005226000000

Igračka koja je namenjena razvijanju mnogih veština: balans, namotavanje, preciznost, učenje oblika i boja, a tu je i 25 zabavnih melodija i zvukova. Nagrada su uživanje u igri i samopouzdanje kada se zadatak izvrši!

RASPRODATO
cena: 4499 dinara

šifra: 40648

Ocena Posetilaca(205)
Kliknite za detalje - Dečija košarkaška tabla sa metalnim obručem i loptom KingSport 20881R-1

Dečiji košarkaški set sa metalnim obručem, mrežicom i tablom. U setu se nalazi i odgovarajuća lopta sa pumpom. Sjajna zabava za mališane ali i za odrasle koji će im praviti društvo u igri.

RASPRODATO
cena: 4369 dinara

šifra: 98654

Kliknite za detalje - Pertini set luk i strela 881-15

Set koji sadrži luk, tri strele, torbu za nošenje strela i metu za gađanje.

RASPRODATO
cena: 3999 dinara

šifra: 63742

Ocena Posetilaca(67)
Kliknite za detalje - Koš sa postoljem MN18107

Koš sa postoljem za decu: da nauče i zavole jedan od najpopularnijih grupnih sportova!

RASPRODATO

šifra: 9132

Ocena Posetilaca(221)
Kliknite za detalje - Sportski set 4 u 1 - odbojka, tenis, frizbi, badminton

Sportski set 4 u1, sadrži stalak sa mrežom visine 147cm, dužine 182cm, loptu za odbojku veličine 20cm, 2 plastična tenis reketa dimenzija 17,5x34cm, 1 sunđerastu tenis lopticu, frizbi veličine 23cm, 2 reketa za badminton dimenzija 20,5x62,5cm, dve badmint

RASPRODATO
cena: 3990 dinara

šifra: 33650

Ocena Posetilaca(208)
Kliknite za detalje - Mobilni Košarkaški Set 166 cm 15-631

Mobilni, dečiji, košarkaški set lako se montira i pomera sa jednog mesta na drugo. Baza se puni vodom ili peskom čime se postiže stabilnost konstrukcije. Visina koša je 166 cm, dok su dimenzije table 40.6 x 33 cm.

RASPRODATO

šifra: 13998

Ocena Posetilaca(200)
Kliknite za detalje - Dečiji fudbalski gol 891034

Zabavan set za mališane prenosivi fudbalski gol u kompletu sa loptom i pumpom. Pogodan za igru napolju ali i u sobi.

RASPRODATO

šifra: 100816

Kliknite za detalje - Dečiji boks set Sporter GS-1008

Dečiji set za boks namenjen za igru, rekreaciju ili trening. Set čine vreća za boks, kaciga i rukavice.

RASPRODATO

šifra: 28502

Ocena Posetilaca(111)
Kliknite za detalje - Sobni golf set sa stazom dužine 2m

Zabavan dečiji golf komplet sadrži jednu stazu za igranje dužine 2 metra, golf palicu i golf loptice.

RASPRODATO
cena: 3890 dinara

šifra: 105756

Ocena Posetilaca(2)
Kliknite za detalje - Dečiji koš podesive visine sa loptom KingSport LQ1912

Dečiji koš na stalku čija visina može da se podešava u 6 nivoa, do maksimalnih 125cm. Uz koš dolazi i odgovarajuća lopta sa pumpom. Može se koristiti za igru u sobi ili u dvorištu.

RASPRODATO
cena: 3799 dinara

šifra: 98651

Kliknite za detalje - Dečiji sobni koš sa zvukom i brojačem 39881B

Dečiji sobni koš - set za košarku sa displejom koji računa i prikazuje rezultate igre uz prateće zvučne efekte.

RASPRODATO
cena: 3790 dinara

šifra: 56167

Ocena Posetilaca(105)
Kliknite za detalje - Badminton set sa mrežicom i postoljem AJ1800RK

Badminton set sadrži mrežu dužine 4 metra, visine 1.6 metra, dva badminton reketa i tri loptice za badminton.

RASPRODATO
cena: 3690 dinara

šifra: 29566

Ocena Posetilaca(120)
Kliknite za detalje - Best Luck Dečiji set za boks BE539208

Dečiji bokserski set detetu garantuje fenomenalnu zabavu ili odličan trening.

RASPRODATO
cena: 3599 dinara

šifra: 51885

Ocena Posetilaca(64)
Kliknite za detalje - Dečiji koš sa postoljem 20881K

Dečiji koš čija se visina može podešavati. Postolje koša se moze puniti peskom ili vodom radi bolje stabilnosti.

RASPRODATO

šifra: 56166

Ocena Posetilaca(216)
Kliknite za detalje - Set luk i strela 35881R 2

Set luk i strela sadrži mobilnu metu koja se može zakačiti i ujedno biti postolje za luk, luk i tri strele sa gumiranim vaukuum završetkom.