740 proizvoda u kategoriji: Plastične I Gumene Kocke

Šifra Proizvoda: 52148
1149 din
Akcija, Sniženje, Novo u Ponudi ili Popust Kupon
Broj ocena: 38

BanBao podloga za ređanje BanBao kockica, dimenzija 25x25cm! Uključi se u nove BanBao avanture!

Mega Bloks Kocke TMNT Shell-Roll Donnie 37141 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Shell-Roll Donnie 37141

Šifra Proizvoda: 64007
1199 din
Broj ocena: 32

Nindža Kornjače kocke donose ti ludu zabavu! TMNT Mega Bloks set Shell&Roll sadrži 26 delova! Napravi figuru Donija na skejtbordu i zabavi se uz nove TMNT avanture!

Mega Bloks Kocke TMNT Shell-Roll Raph 37141 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Shell-Roll Raph 37141

Šifra Proizvoda: 64010
1199 din

Nindža Kornjače kocke donose ti ludu zabavu! TMNT Mega Bloks set Shell&Roll sadrži 21 deo! Napravi figuru Rafaela na skejtbordu i zabavi se uz nove TMNT avanture!

Mega Bloks Kocke TMNT Mikey Turbo Board 37141 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Mikey Turbo Board 37141

Šifra Proizvoda: 64013
1199 din
Broj ocena: 31

Nindža Kornjače kocke donose ti ludu zabavu! TMNT Mega Bloks set sadrži 34 dela za sklapanje! Napravi figuru Mikelanđela na skejtbordu i zabavi se uz nove TMNT avanture!

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Tomas 37126 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Tomas 37126

Šifra Proizvoda: 64022
1199 din

Mega Bloks kocke ti donose ludu zabavu! Set Tomas i drugari sadrži 20 delova za sklapanje! Uživaj u avanturama sa novim setom za slaganje i igranje!

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Percy isporučuje poštu 37126 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Percy isporučuje poštu 37126

Šifra Proizvoda: 64023
1199 din
Broj ocena: 37

Mega Bloks kocke ti donose ludu zabavu! Set Tomas i drugari - Percy isporučuje poštu, sadrži 17 delova. Uživaj u avanturama sa novim setom za slaganje i igranje!

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Dizel lokomotiva na pumpi 37126 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke Tomas i drugari - Dizel lokomotiva na pumpi 37126

Šifra Proizvoda: 64024
1199 din
Broj ocena: 39

Mega Bloks kocke ti donose ludu zabavu! Ovaj set Tomas i drugari sadrži 18 delova za sklapanje! Uživaj u avanturama sa novim setom za slaganje i igranje!

Polesie Veliko pakovanje krupnih kocki 93 kom. 6677 - Kliknite za detalje

Polesie Veliko pakovanje krupnih kocki 93 kom. 6677

Šifra Proizvoda: 76678
1199 din

Samostalno složiti delove u celinu predstavlja izazov... Set sadrži više od 90 krupnih kocki.

Policijsko vozilo Kocke za igru 1546 - Kliknite za detalje

Policijsko vozilo Kocke za igru 1546

Šifra Proizvoda: 87997
1199 din
Broj ocena: 5

Napravi specijalno policijsko vozilo kojim će hrabri policajac krenuti u akciju. Set sadrži 100 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Viljuškar Kocke za igru 1668 - Kliknite za detalje

Viljuškar Kocke za igru 1668

Šifra Proizvoda: 88000
1199 din

Napravi viljuškar za prevoz tereta. Set sadrži 90 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Ecoiffier Životinje sa farme - Kliknite za detalje

Ecoiffier Životinje sa farme

Šifra Proizvoda: 45823
1299 din
Broj ocena: 87

Sjajan set životinja sa farme koji će mališanima obezbediti puno dobre zabave! Igračka je izrađena od vrlo kvalitetne plastike.

Mega Bloks Kocke TMNT Donnie Drone Pursuit 36677 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Donnie Drone Pursuit 36677

Šifra Proizvoda: 63966
1299 din

Set sadrži TMNT Donnie figuru u Drone Pursuit akciji koja je precizno urađena do poslednjeg detalja. Ovaj Mega Bloks set sadrži 40 delova za sklapanje!

Mega Bloks Kocke TMNT Mikey Turbo Board 36677 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Mikey Turbo Board 36677

Šifra Proizvoda: 63967
1299 din
Broj ocena: 33

Set sadrži TMNT Mikey figuru u Turbo Board akciji koja je precizno urađena do poslednjeg detalja. Ovaj Mega Bloks set sadrži 34 dela za sklapanje!

Vojno vozilo sa lanserom raketa Kocke za igru 2156 - Kliknite za detalje

Vojno vozilo sa lanserom raketa Kocke za igru 2156

Šifra Proizvoda: 88027
1299 din
Broj ocena: 6

Napravi vojno vozilo sa lanserom raketa za svoju vojsku od kockica. Set sadrži 90 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Vojno artiljerijsko vozilo Kocke za igru 2199 - Kliknite za detalje

Vojno artiljerijsko vozilo Kocke za igru 2199

Šifra Proizvoda: 88030
1299 din

Napravi vojno artiljerijsko vozilo za svoju vojsku od kockica. Set sadrži 100 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Gudi kocke Star World Robot 8609A-178 - Kliknite za detalje

Gudi kocke Star World Robot 8609A-178

Šifra Proizvoda: 51969
1300 din
Broj ocena: 40

Zemlja je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćan egzo-skelet - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 178 delova, kompatibilnih sa Lego kockicama.

Kocke 32 komada MGS 0701 - Kliknite za detalje

Kocke 32 komada MGS 0701

Šifra Proizvoda: 46318
1329 din
Broj ocena: 74

Pakovanje sadrži 32 krupne kocke različitih boja. Dete može da pravi različite oblike i konstrukcije od ovih kocki, razvijajući kreativnost i finu motoriku pokreta.

Mega Bloks Štrumpfeta konstrukcioni set 29 delova MB10707 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Štrumpfeta konstrukcioni set 29 delova MB10707

Šifra Proizvoda: 38902
1336 din
Broj ocena: 61

Mega Bloks set od 29 delova od kojih možeš da napraviš kućicu za tvoju Štrumpfetu! Njena kućica se razlikuje od kuća ostalih Štrumpfova, uvek je uredna, veselih je boja i okružena je cvećem.

BanBao kocke Policijsko sigurnosno vozilo 7016 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Policijsko sigurnosno vozilo 7016

Šifra Proizvoda: 52119
1349 din
Broj ocena: 36

BanBao set kockica sadrži 158 elemenata od kojih možeš da napraviš specijalno policijsko sigurnosno vozilo za prevoz dragocenosti i novca!

Kocke 57 komada MGS 0703 - Kliknite za detalje

Kocke 57 komada MGS 0703

Šifra Proizvoda: 46320
1550 din
Broj ocena: 83

Pakovanje sadrži 57 krupnih kocki različitih boja. Dete može da pravi različite oblike i konstrukcije od ovih kocki, razvijajući kreativnost i finu motoriku pokreta.

BANBAO Kocke Defence Force Vojni kamion sa raketama - Military truck with rockets 6205 - Kliknite za detalje

Šifra Proizvoda: 85312
1590 din
Broj ocena: 18

Uzrast: 5g+. Broj delova: 308. Serija Defence Force. Sadrži 2 mini figure, rakete i oružje.

KsKids Gumene kocke PopBo Blocs - Ivanov kamion mešalica - Kliknite za detalje

KsKids Gumene kocke PopBo Blocs - Ivanov kamion mešalica

Šifra Proizvoda: 50388
1599 din
Broj ocena: 41

Deca vole vozila! Sjajno će se zabavljati sklapajući ovo trodelno vozilo na koje mogu staviti i figuru i provozati je, a mogu kombinovati i različite delove ostalih PopBo gumenih kocaka!

1599 din

Clementoni Plus kocke za pravljenje farme! Pakovanje sadrži 15 elemenata od mekane plastike, šarenih boja. Lake su za održavanje, mogu se prati.

Vatrogasni kamion Kocke za igru 1479 - Kliknite za detalje

Vatrogasni kamion Kocke za igru 1479

Šifra Proizvoda: 87994
1599 din

Napravi vatrogasni kamion kojim će hrabri vatrogasci krenuti u akciju gašenja požara. Set sadrži 140 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Farma Kocke za igru 1869 - Kliknite za detalje

Farma Kocke za igru 1869

Šifra Proizvoda: 88005
1599 din

Napravi svoju farmu. Set sadrži 150 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Gudi kocke Odbrana planete 8211-185 - Kliknite za detalje

Gudi kocke Odbrana planete 8211-185

Šifra Proizvoda: 51964
1600 din

Naša planeta je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćno vozilo i letelicu za vazdušnu podršku - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 185 delova, kompatibilnih sa Lego kockicama.

Gudi kocke Odbrana planete 8212-180 - Kliknite za detalje

Gudi kocke Odbrana planete 8212-180

Šifra Proizvoda: 51965
1600 din
Broj ocena: 43

Naša planeta je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćne borbene letelice - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 180 delova, kompatibilnih sa Lego kockicama.

Gudi kocke Star World Svemirska letelica 8612-184 - Kliknite za detalje

Gudi kocke Star World Svemirska letelica 8612-184

Šifra Proizvoda: 51970
1600 din

Zemlja je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćnu svemirsku letelicu - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 178 delova, kompatibilnih sa Lego kockicama.

BanBao Mission Eagle kocke Borbeni avion 6213 - Kliknite za detalje

BanBao Mission Eagle kocke Borbeni avion 6213

Šifra Proizvoda: 45153
1699 din
Broj ocena: 63

Nadletanje grada i odbrana od neprijatelja u vazduhu - to je tvoja uloga u misiji Orao! Nemaju šanse kada se tako hrabar i spretan letač bori protiv njih Broj delova: 155.

1699 din

Napravi sportski automobil od kockica. Set sadrži 109 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

BanBao kocke Safari vozilo 6657 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Safari vozilo 6657

Šifra Proizvoda: 52094
1790 din

Banbao set kockica čini 239 elemenata od kojih možeš da napraviš specijalno vozilo za uzbudljivu safari avanturu!

Gumene edukativne kocke 0185196  - Kliknite za detalje

Gumene edukativne kocke 0185196

Šifra Proizvoda: 62773
1799 din

Pogodne su za početno učenje boja, slova, brojeva, za vežbe koordinacije pokreta oko-ruka, motoriku.

Šifra Proizvoda: 64020
1799 din

Mega Bloks kocke ti donose ludu zabavu! TMNT set sadrži 43 dela za sklapanje! Uživaj u avanturama sa novim setom Nindža Kornjača - Rafael i fabrika kolačića!

Mega Bloks Kocke TMNT Leonardo Factory Battle 35635 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Leonardo Factory Battle 35635

Šifra Proizvoda: 64021
1799 din

Mega Bloks kocke ti donose ludu zabavu! TMNT set sadrži 56 delova za sklapanje! Uživaj u avanturama sa novim setom Nindža Kornjača - Leonardo i borba u fabrici!

Kolica sa kockama MGS 0109 - Kliknite za detalje

Kolica sa kockama MGS 0109

Šifra Proizvoda: 46322
1829 din
Broj ocena: 65

Fantastična kolica sa kockama koja možeš lako poneti sa sobom gde god poželiš! Set sadrži 87 kocki, izrađenih od kvalitetne plastike!

BanBao kocke Vatrogasni čamac 7105 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Vatrogasni čamac 7105

Šifra Proizvoda: 52130
1890 din
Broj ocena: 35

BanBao set kockica sadrži 225 elemenata od kojih možeš da napraviš vatrogasni čamac za gašenje požara u tvom BanBao gradu! Uključi se u nove BanBao avanture!

1900 din

Naša planeta je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćno borbeno vozilo - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 204 dela, kompatibilnih sa Lego kockicama.

BanBao kockice Robot Tigar Helios 6311 - Kliknite za detalje

BanBao kockice Robot Tigar Helios 6311

Šifra Proizvoda: 39185
1999 din
Broj ocena: 71

Komplet koscki sadrži 230 delova od kojih možeš da sastaviš svog novog moćnog robota. Pošalji ga u odbranu planete Zemlje od napada strašnih čudovišta!

Clementoni Baby kocke Farma CL17174 - Kliknite za detalje

Clementoni Baby kocke Farma CL17174

Šifra Proizvoda: 60899
1999 din

Svet zagrljaja i mašte čeka Vas u ovom šarenolikom i slatkom setu, dizajniranom specijalno za najmladje!

Clementoni Baby kocke Životinje CL17175 - Kliknite za detalje

Clementoni Baby kocke Životinje CL17175

Šifra Proizvoda: 60900
1999 din

Uz 3 para mama i bebica maca, kuca i zeka i još 6 šarenih mekih kockica, tu je i ilustrovana knjižica koja će Vas nadahnuti da zajedno smislite puno zabavnih priča.

Mega Bloks Kocke TMNT Bebop 37136 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Bebop 37136

Šifra Proizvoda: 63995
1999 din

Nindža Kornjače kocke donose ti ludu zabavu - trka na motorima! TMNT Mega Bloks set sadrži 82 dela za sklapanje figura, motora i rampe!

Mega Bloks Kocke TMNT Rocksteady 37136 - Kliknite za detalje

Mega Bloks Kocke TMNT Rocksteady 37136

Šifra Proizvoda: 63997
1999 din

Nindža Kornjače kocke donose ti ludu zabavu - trka na motorima! TMNT Mega Bloks set sadrži 86 delova za sklapanje figura, motora i rampe!

Kamion đubretarac Kocke za igru 1780A - Kliknite za detalje

Kamion đubretarac Kocke za igru 1780A

Šifra Proizvoda: 88003
1999 din

Napravi funkcionalan kamion đubretarac od kockica. Set sadrži 200 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Gudi kocke Star World Svemirska letelica 8615-282 - Kliknite za detalje

Gudi kocke Star World Svemirska letelica 8615-282

Šifra Proizvoda: 51971
2000 din

Zemlja je u opasnosti od napada iz svemira! Imaš moćnu svemirsku letelicu - zaštiti granice naše planete! Set sadrži 282 dela, kompatibilnih sa Lego kockicama

BanBao kocke Kovačnica 8266 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Kovačnica 8266

Šifra Proizvoda: 39203
2099 din
Broj ocena: 92

Komplet kockica za sklapanje srednjevekovne kovačnice. Slažući kockice deca će kroz zabavu i igru razvijati sposobnost samostalnog rešavanja problema i uvežbavati motoriku. Set ima 235 delova.

Clementoni kocke u kutiji sa oblicima  - Kliknite za detalje

Clementoni kocke u kutiji sa oblicima

Šifra Proizvoda: 45788
2099 din

Mekane, krupne, gumene kocke koje s nalaze u kutiji sa oblicima na poklopcu. Deca mogu da ih stavljaju u usta, lepih su boja, netoksične su, lako se peru. 18 delova.

BanBao kocke Vatrogasni kamion 7103 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Vatrogasni kamion 7103

Šifra Proizvoda: 52125
2100 din

BanBao set kockica sadrži 228 elemenata od kojih možeš da napraviš vatrogasni kamion sa ekipom za gašenje požara u tvom BanBao gradu!

Maserati GranCabrio Sport Kocke za igru 24562 - Kliknite za detalje

Maserati GranCabrio Sport Kocke za igru 24562

Šifra Proizvoda: 88010
2100 din

Napravi svoj Maserati GranCabrio Sport. Set sadrži 102 elementa za slaganje, izrađena od kvalitetne plastike.

Maserati Quattroporte Kocke za igru 24563 - Kliknite za detalje

Maserati Quattroporte Kocke za igru 24563

Šifra Proizvoda: 88011
2100 din

Napravi svoj Maserati Quattroporte. Set sadrži 109 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Škoda Fabia Kocke za igru 24570 - Kliknite za detalje

Škoda Fabia Kocke za igru 24570

Šifra Proizvoda: 88012
2100 din

Napravi svoj automobil Škoda Fabia od kockica. Set sadrži 77 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

Škoda Kodiaq Kocke za igru 24572 - Kliknite za detalje

Škoda Kodiaq Kocke za igru 24572

Šifra Proizvoda: 88013
2100 din

Napravi svoj automobil Škoda Kodiaq od kockica. Set sadrži 98 elemenata za slaganje, izrađenih od kvalitetne plastike.

BanBao Kocke Kraljevska kočija 8267 - Kliknite za detalje

BanBao Kocke Kraljevska kočija 8267

Šifra Proizvoda: 52218
2149 din

BanBao kralj uvek putuje u luksuznoj kočiji, u pratnji svoje lične straže koja ga štiti od napadača... Ovaj BanBao set kocki sadrži 195 elemenata! Uključi se u nove BanBao avanture!

BanBao kocke Safari Kamp 6655 - Kliknite za detalje

BanBao kocke Safari Kamp 6655

Šifra Proizvoda: 52092
2190 din

Banbao set kockica čini 226 elementa od kojih možeš da napraviš kamp za uzbudljivu safari avanturu!